Lék milgamma® N cps

Lék milgamma® N cps obsahuje vysoce účinnou trojkombinaci vitaminů benfotiamin (B1), B6 a B12, které vyživují poškozené nervy zad, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad.

1 kapsle léku milgamma® N cps obsahuje 40 mg benfotiaminu (B1), 90 mg pyridoxinu (B6) a 0,25 mg kobalaminu (B12). Tyto vitaminy skupiny B mají příznivé účinky na metabolické a degenerativní onemocnění nervů a pohybového systému. Při vysokém dávkování mají analgetické, antineuralgické a regenerační účinky, kterých lze dosáhnout při léčbě s lékem milgamma® N cps.
Lék milgamma® N cps je volně prodejný lék, koupíte ho tedy i bez lékařského předpisu.

Benfotiamin je speciální, výhodnější, v tucích rozpustná forma vitaminu B1.

Jaké jsou výhody léku milgamma® N cps?


Lék milgamma® N cps se nezaměřuje pouze na tlumení bolesti.

Přípravek milgamma® N cps obsahuje vysoké dávky vitaminů skupiny B – B1, B6 a B12. Díky svému složení umožňuje a pro nástup účinku i vyžaduje dlouhodobé užívání. Užívání vitaminů B1, B6 a B12 ve vysokých dávkách obvykle zesiluje účinek léků proti bolesti nebo zkracuje čas potřebný na jejich užívání. Přípravek milgamma® N cps díky svému složení přispívá k výživě a regeneraci poškozených nervů, a tím pomáhá léčit samotnou příčinu bolestí zad*. Vedle užívání přípravku milgamma® N cps je však třeba změnit i životní styl, držení těla a začít pravidelně cvičit. Více info ZDE.

Lék milgamma® N cps obsahuje vysoké dávky vitaminů skupiny B – B1, B6 a B12.

Díky svému složení umožňuje a pro nástup účinku i vyžaduje dlouhodobé užívání.
Přípravek milgamma® N cps obsahuje vysoké dávky vitaminu B: benfotiamin (B1), vitamin B6 a B12, jejichž kombinace napomáhá léčit bolesti zad způsobené zánětlivým nebo mechanickým poškozením periferních nervů a kořenů – tzv. kořenový syndrom. Regenerace poškozených nervových vláken je však dlouhodobý proces, proto je vhodné lék užívat 3x denně po dobu několika týdnů (obvykle 4–6 týdnů). Navíc mají tyto vysoké dávky vitaminů skupiny B protibolestivý účinek, a vzájemně se tak doplňují v účinku s léky proti bolesti.
*bolest zad způsobená zánětlivým nebo mechanickým poškozením (radikulární syndrom) periferních nervů a kořenů

Jak je třeba užívat lék milgamma® N cps?

  • Pokud lékař neurčí jinak, je třeba užívat 1 tobolku 3x denně. Profilakticky, v lehčích případech a při velmi kladné reakci na léčbu je možné užívat 1-2 tobolky denně.
  • Tobolky přípravku milgamma® N cps se užívají celé, nerozkousané, polykají se po jídle a zapíjejí se tekutinou.
  • Před použitím přípravku se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem a pečlivě si prosím přečtěte příbalovou informaci!

Facebook

V LÉČBĚ OPAKOVANÉ BOLESTI ZAD ZKRATKY NEEXISTUJÍ.

Dodržováním doporučené délky léčby a správného dávkování vyživujeme nervové buňky, které se lépe hojí, jsou silnější a jsou schopné odolávat poškození a vzniku bolesti. Pokud lékař neurčí jinak, je třeba užívat lék dostatečně dlouhou dobu (obyčejně několik týdnů).

Těhotenství a kojení

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Nedoporučuje se užívat přípravek milgamma® N cps v těhotenství a v období kojení.

Možné nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. V jednotlivých případech může dojít k výraznému pocení, ke zrychlení srdeční frekvence, k výskytu akné nebo alergických reakcí (svědění kůže až vyrážka). Lék milgamma® N cps nemá vliv na schopnost řídit a obsluhovat stroje. Bližší informace naleznete ZDE.

Kde koupím lék milgamma® N cps?

Přípravek milgamma® N cps jako volně prodejný lék koupíte v každé dobré lékárně nebo on-line i bez lékařského předpisu.

Jak funguje lék milgamma® N cps

Lék milgamma® N cps obsahuje vysoké dávky vitaminů skupiny B, a to benfotiamin (B1), B6 a B12. Ty díky dlouhodobému užívání ve vysokých dávkách vyživují a regenerují poškozené nervy zad, a tím pomáhají léčit samotnou příčinu bolestí zad*.

*bolest zad způsobená zánětlivým nebo mechanickým poškozením (radikulární syndrom) periferních nervů a kořenů

Doporučené ceny

Velikost baleníCena
50 tbl340,38 Kč (t.j. 20,42 Kč na den/3 tobolky denně)
100 tbl625,55 Kč (t.j. 18,75 Kč na den/3 tobolky denně)
Koupit

Pozrite si video, ako vzniká bolesť.

Podívejte se na video, jak vzniká bolest zad.

Na této stránce používáme Google Analytics

Stránka sbírá statistická data pro optimalizaci obsahu a jeho šíření. Prosíme proto o váš souhlas. Podmínky zpracování osobních údajů