Lék Milgamma® N cps
na opakovanou bolest zad


Lék Milgamma® N cps obsahuje trojkombinaci vysokých dávek vitamínů benfotiamin (B1), B6 a B12, které vyživují poškozené nervy zad, pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad. Benfotiamin je speciální, v tucích rozpustnou formou vitamínu B1.

1 tobolka přípravku Milgamma® N cps obsahuje 40 mg benfotiaminu (B1), 90 mg pyridoxin hydrochloridu (B6), 0,25 mg kyanokobalaminu (B12).Tyto vitamíny skupiny B mají příznivé účinky na metabolická a degenerativní onemocnění nervů a pohybového systému. Používají se nejen při léčbě stavů nedostatečnosti, ale ve vysokých dávkách mají další farmakologické vlastnosti (analgetické a účinky na podporu prokrvení).

Přípravek Milgamma® N cps je volně prodejný lék, koupíte jej i bez lékařského předpisu.

Milgamma® N cps

koupit

Jaké jsou výhody léku Milgamma® N cps?

Běžné léky proti bolesti se zaměřují především na tlumení bolesti zad. Úleva od bolesti po jejich užití se sice dostaví, ale je krátkodobá a po určité době, pokud nezměníme své návyky, se znovu vrátí. Jejich dlouhodobé podávání zejména vyšších dávek může mít několik vedlejších účinků. Více info ZDE, nebo i ZDE.

Lék Milgamma® N cps obsahuje vysoké dávky vitamínů skupiny B, a to benfotiamin (B1), B6 a B12.

Díky svému složení umožňuje a pro nástup regeneračního účinku také vyžaduje dlouhodobé užívání.

Lék Milgamma® N cps díky svému složení působí na poškozené nervy zad a tím pomáhá léčit samotnou příčinu bolesti zad. Při užívání léku Milgamma® N cps je ale potřeba změnit i životní styl, držení těla a začít pravidelně cvičit.

Často kladené otázky

Jak je třeba užívat přípravek Milgamma® N cps?


 • Pokud lékař neurčí jinak, je obvyklá dávka pro dospělého 1 tobolka 3krát denně. V lehčích případech nebo preventivně stačí 1 – 2 tobolky denně.
 • Tobolky nekousejte, užívejte po jídle, zapíjejte trochou tekutiny.
 • Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Více info ZDE.

V LÉČBĚ OPAKOVANÉ BOLESTI ZAD ZKRATKY NEEXISTUJÍ.

 

Doporučené ceny Milgamma® N cps

Velikost balení Cena
50 cps 382,96 Kč (t.j. 22,97 Kč na den/3 tobolky denně)
100 cps 691,29 Kč (t.j. 20,73 Kč na den/3 tobolky denně)


KOUPIT

Často kladené otázky

 • Jak užívat přípravek Milgamma® N cps?

  Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

  Pokud lékař neurčí jinak, je obvyklá dávka pro dospělého 1 tobolka 3krát denně. V lehčích případech nebo preventivně stačí 1 – 2 tobolky denně. Tobolky nekousejte, užívejte po jídle, zapíjejte trochou tekutiny. Přípravek Milgamma® N cps - příbalová informace.

 • Jaký je rozdíl mezi přípravkem Milgamma ® N cps a doplňky stravy bohatými na vitamin B?

  Doplňky stravy jsou potraviny určené k doplnění přirozené stravy spotřebitele na úroveň příznivě ovlivňující jeho zdravotní stav. Nejsou tedy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Obsah účinných látek ve výživových doplňcích je relativně nízký – důraz se klade na jejich bezpečnost.

  Lék (léčivo) je látka nebo kombinace látek prezentovaná s tím, že má léčebné nebo preventivní vlastnosti v případě onemocnění lidí nebo zvířat. Účelem jejich užívání je obnova, úprava či ovlivnění fyziologických funkcí prostřednictvím farmakologického, imunologického nebo metabolického účinku, nebo za účelem stanovení lékařské diagnózy. Obsah účinných látek v lécích je relativně vysoký – důraz se klade na zajištění jejich účinnosti a bezpečnosti.

 • Kde koupím přípravek Milgamma ® N cps?

  Přípravek Milgamma® N cps jako volně prodejný lék koupíte v lékárně nebo on-line, bez lékařského předpisu.

 • Jak funguje přípravek Milgamma ® N cps?

  Přípravek Milgamma ® N cps obsahuje vysoké dávky vitaminů skupiny B – benfotiamin (B1), B6 a B12. Tyto vitaminy díky dlouhodobému užívání ve vysokých dávkách působí na poškozené nervy, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad.

 • Co se stane, když užiji vyšší dávku než 3 tobolky denně?

  Otravy nebo projevy předávkování nebyly dosud zaznamenány. Před užitím přípravku si pečlivě přečtěte příbalovou informaci. Vždy se řiďte doporučením lékaře či lékárníka.

 • Co se stane, když nebudu užívat přípravek Milgamma ® N cps pravidelně a dlouhodobě?

  Při opakovaném nedodržení doporučeného dávkování hrozí to, že účinek bude nedostatečný, případně se vůbec nedostaví. Pokud svévolně ukončíte léčbu, ohrozíte její úspěšnost. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 • Mohu užívat přípravek Milgamma ® N déle než 4 týdny?

  Pokud to klinický stav vyžaduje, je možné užívat přípravek Milgamma ® N cps i déle než 4 týdny. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 • Mohu užívat přípravek Milgamma ® N cps v těhotenství a při kojení?

  Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Nedoporučuje se užívat přípravek Milgamma N v těhotenství a v období kojení. Vhodnou alternativou je přípravek Milgamma® tbl, který neobsahuje vitamin B6, pouze vitaminy benfotiamin (B1) a B12 – tento přípravek lze užívat v těhotenství i během kojení.

 • Jaké jsou možné nežádoucí účinky?

  Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. V jednotlivých případech může dojít k výraznému pocení, ke zrychlení srdeční frekvence, k výskytu akné nebo alergických reakcí (svědění kůže až vyrážka). Bližší informace ZDE.

Milgamma N cps

Podívejte se na náš TV spot.

play_circle

Viz video

Mohlo by Vás zajímat

BOLEST ZAD 
SE DÁ LÉČIT, 

NEJEN POTLAČOVAT**

Lék Milgamma® N cps pomáhá léčit příčinu bolesti zad

Milgamma® N cps

koupit